Suplování:   Čtvrtek 12.1.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D1A

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

           

D1D

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

         

E1

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

         

DP1

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

         

DP2

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

           

DL2

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

DIV

         

DG1

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DG2

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DG3

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO1

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO2

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO3

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BARTOŠ Lubomír

..

..

..

..

                     

BARTOŠOVÁ Naděžda

-

..

..

..

Hj

-

-

..

..

           

ČERVENKOVÁ Lenka

..

..

-

..

-

-

-

-

-

         

EHLOVÁ Ivana

         

Hw

Ry

               

FAJT Vladimír

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

                 

>>

         

HOSPODARZ Petr

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

JOZOVÁ Mária

-

-

..

..

..

..

>>

-

-

-

-

-

-

-

-

KRÁLÍČEK Petr

-

..

..

-

St

-

..

..

..

-

         

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

                 

..

         

KUNOVÁ Veronika

-

-

Hb

..

..

-

-

-

-

-

         

MINÁKOVÁ Irina

-

-

Au

....

Au

-

..

Šo

..

..

-

-

-

-

-

PŘIBYLOVÁ Lenka

-

-

-

Kf

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

SOUKUPOVÁ Lenka

         

-

         

-

-

-

-

SOUKUPOVÁ Lenka

-

Hb

Lo

Hb

-

 

Hb

-

..

..

..

       

TŮMA Pavel

               

>>

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

B214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

B219

       

OBS

OBS

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

2.hod

spojeno (Mi)

AH1

DZ2 (AH2M)

(B303)

 
 

4.hod

supl. (Mi)

AH1

DS3

(B217)

 
 

5.hod

odpadá

AH2

DP1 (AH2A)

 

Divadlo

 

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

AH2

DP1 (AH2A)

 

Divadlo

 

7.hod

přesun <<

AH1

E2 (AH1A)

(A113)

z 10.1. 8.hod

 

před 9. hodinou dohled A1

 

BALAŽÍK Jan

0.hod

odpadá

IKT

DLO1

 

Zkouškové období

 

1.hod

odpadá

IKT

DLO1

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

IKT

DLO1

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

MAT

E2

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

MAT

D1D

 

Divadlo

 

9.hod

odpadá

MAT

D1D (MA2B)

 

Divadlo

BÍŽA Martin

4.hod

přesun <<

TVh1

DZ4 (Tvh1)

(TV1)

z 8.hod

 

5.hod

přesun <<

TVh1

DZ4 (Tvh1)

(TV1)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

TVh1

DZ4 (Tvh1)

 

na 4.hod

 

9.hod

přesun >>

TVh1

DZ4 (Tvh1)

 

na 5.hod

BURGR Richard

4.hod

navíc

ZMP

DL4

(A105)

 

DAVÍDKOVÁ Lenka

1.hod

odpadá

TAA1

DL2 (TAA1)

 

Divadlo

 

2.hod

odpadá

TAA1

DL2 (TAA1)

 

Divadlo

EHLOVÁ Ivana

2.hod

odpadá

ET

DP2

 

Divadlo

 

3.hod

odpadá

TD

E1

 

Divadlo

 

4.hod

odpadá

TD

E1

 

Divadlo

FLEISCHMAN Petr

2.hod

navíc

ZMP

DMŽ4

(B206)

 

FOHL Zdeněk

0.hod

odpadá

DGM1

DG3 (DGM1)

 

Zkouškové období

 

1.hod

odpadá

DGM1

DG3 (DGM1)

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

DGM1

DG3 (DGM1)

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

DGM1

DG3 (DGM1)

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

DGM1

DG3 (DGM1)

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

AVT

DG1

 

Zkouškové období

 

8.hod

odpadá

AVT

DG1

 

Zkouškové období

 

9.hod

odpadá

AVT

DG1

 

Zkouškové období

HÁJEK Jiří

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

PX

D1D (PXHj)

 

Divadlo

 

5.hod

odpadá

PX

D1D (PXHj)

 

Divadlo

 

6.hod

odpadá

PX

D1D (PXHj)

 

Divadlo

HARWOT Lubomír

3.hod

navíc

ZMP

DPE4 (E)

(B202)

 
 

5.hod

supl. (El)

SZ

E2

(B202)

 

HOFMANOVÁ Hana

před 4. hodinou dohled A2

 

HORNÍK Vlastimil

3.hod

odpadá

NV1

D1A (NV1H)

 

Divadlo

 

4.hod

odpadá

NV1

DLO3 (NV1H)

 

Zkouškové období

 

5.hod

odpadá

NV1

DLO2 (NH1H)

 

Zkouškové období

 

před 7. hodinou dohled A1

 

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

0.hod

změna

NV1

DL4 (NV1H)

(B205)

 
 

1.hod

odpadá

RET

DLO2

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

RET

DLO2

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

NV2

D1A (NV2H)

 

Divadlo

 

4.hod

odpadá

NV1

DLO1

 

Zkouškové období

 

6.hod

změna

NV1

DS2 (NV1H)

(B219)

 
 

7.hod

přesun <<

NV1

DS3 (NV1H)

(B217)

z 9.hod

 

8.hod

přesun <<

NV1

DZ2 (NV1H)

(B219)

z 8.hod

 

před 6. hodinou dohled B2

 
 

před 7. hodinou dohled B3

 

HRADEC Vít

4.hod

odpadá

TH

DL4

 

zrušeno

 

před 9. hodinou dohled B1

 

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

1.hod

supl. (So)

KČJ

D1B

(A208)

 
 

2.hod

supl. (Ká)

EV

DS2

(A214)

 
 

3.hod

supl. (So)

KČJ

DPE3

(A109)

 
 

6.hod

supl. (So)

EV

DZ2

(B303)

 
 

před 2. hodinou dohled A2

 

INEMAN Josef

3.hod

odpadá

CEP

DLO3

 

Zkouškové období

JANSOVÁ Petra

1.hod

odpadá

AH1

DP2 (AH1J)

 

Divadlo

 

3.hod

navíc

AJ

D1B

(A208)

 
 

5.hod

odpadá

AH1

DP1 (AH1J)

 

Divadlo

 

6.hod

odpadá

AH1

DP1 (AH1J)

 

Divadlo

 

před 3. hodinou dohled A1

 
 

před 4. hodinou dohled A3

 

KAPALÍN Jan

6.hod

přesun <<

SP

DPE4 (DP)

(B304)

z 18.1. 8.hod

 

7.hod

odpadá

IKT

DLO3

 

Zkouškové období

 

8.hod

odpadá

DAP

D1A

 

Divadlo

KAUFMAN Rostislav

2.hod

přesun <<

MAT

DŽ2

(B205)

z 6.hod

 

2.hod

přesun >>

MAT

DS4

 

na 13.1. 2.hod

 

3.hod

supl. (Př)

MAT

DZ2

(B303)

 
 

6.hod

přesun >>

MAT

DŽ2

 

na 2.hod

 

před 7. hodinou dohled B1

 

KOČÍ Jaroslav

4.hod

odpadá

PX

D1D (PXKí)

 

Divadlo

 

5.hod

odpadá

PX

D1D (PXKí)

 

Divadlo

 

6.hod

odpadá

PX

D1D (PXKí)

 

Divadlo

KOUBEK David

1.hod

odpadá

INF2

D1D (INF2)

 

Divadlo

 

2.hod

odpadá

INF2

D1D (INF2)

 

Divadlo

KREJČOVÁ Eva

3.hod

odpadá

MAT

DG1

 

Zkouškové období

 

4.hod

supl. (Čr)

MAT

DPE4

(B304)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

D1A

 

Divadlo

KREJČOVÁ Kristýna

2.hod

odpadá

AH2

D1A (AH2K)

 

Divadlo

 

3.hod

odpadá

AH2

DL2 (AH2K)

 

Divadlo

 

4.hod

odpadá

AH2

DL2 (AH2K)

 

Divadlo

 

6.hod

navíc

AJ

DZ4

(B307)

 
 

7.hod

navíc

AJ

DZ4

(B307)

 

KROUŽKOVÁ Silvie

8.hod

odpadá

NV1

D1B (NV1K)

 

zrušeno

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

4.hod

odpadá

ZPV

DP1

 

Divadlo

 

7.hod

přesun <<

ON

DŽ2

(B205)

z 13.1. 6.hod

 

8.hod

odpadá

ZPV

E1

 

Divadlo

KULÍŠKOVÁ Jarmila

1.hod

přesun >>

INF

DMŽ4

 

na 5.1. 0.hod

 

3.hod

přesun >>

INF

DE4

 

na 5.1. 2.hod

LANDOVÁ Michaela

6.hod

přesun <<

EK

DZ3

(B306)

z 26.1. 4.hod

 

10.hod

přesun <<

FF2

DZ3 (FF2)

(B204)

z 26.1. 8.hod

LORMAN Tomáš

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

AH1

D1A (AH1L)

 

Divadlo

 

8.hod

změna

AH1

DE4 (AH1L)

(B102)

 

MARKOVÁ Soňa

3.hod

navíc

ZMP

DS4

(A308)

 

MARTINŮ, CSc. Pavla

1.hod

odpadá

OTD

DLO3

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

DOP

DG2

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

DOP

DG2

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

OTD

DLO1

 

Zkouškové období

 

8.hod

odpadá

OTD

DLO1

 

Zkouškové období

MAYER Miroslav

4.hod

odpadá

PX

D1D (PXMy)

 

Divadlo

 

5.hod

odpadá

PX

D1D (PXMy)

 

Divadlo

 

6.hod

odpadá

PX

D1D (PXMy)

 

Divadlo

MORAVCOVÁ Barbora

1.hod

odpadá

INF1

D1D (INF1)

 

Divadlo

 

2.hod

odpadá

INF1

D1D (INF1)

 

Divadlo

NĚMEČEK Martin

3.hod

navíc

ZMP

DPE4 (DP)

(B304)

 
 

5.hod

odpadá

ME

DP2

 

Divadlo

 

6.hod

odpadá

KSV

DG2

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

KSV

DG2

 

Zkouškové období

PÁRALOVÁ Pavlína

2.hod

změna

AH1

D1B (AH1P)

(A102)

 
 

5.hod

odpadá

AH1

DG1

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

AH1

E1

 

Divadlo

 

7.hod

odpadá

AH1

E1

 

Divadlo

RATAJOVÁ Lenka

před 10. hodinou dohled B3

 

ROMBALDOVÁ Marta

4.hod

navíc

ZMP

DE4

(B106)

 
 

5.hod

odpadá

OPČ

DLO1

 

Zkouškové období

RYBA Petr

6.hod

supl. (El)

SZ

E2

(B202)

 
 

před 6. hodinou dohled B1

 

SMORÁDKOVÁ Renata

1.hod

přesun >>

RV1

DE4 (RV1S)

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

RV1

DE4 (RV1S)

(A212)

z 1.hod

 

před 10. hodinou dohled A1

 

STOCKINGER Marek

4.hod

supl. (Krá)

TH

DPE3 (DP)

(A109)

 
 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

TVh2

D1A (Tvh2)

 

Divadlo

ŠMÍDOVÁ Dagmar

1.hod

navíc

ZMP

DZ4

(B307)

 
 

2.hod

odpadá

FIN

DG2

 

Zkouškové období

ŠOLC Jan

2.hod

přesun <<

AH1

DS4

(A308)

z 13.1. 5.hod

 

3.hod

odpadá

AH1

DL2 (AH1Š)

 

Divadlo

 

4.hod

odpadá

AH1

DL2 (AH1Š)

 

Divadlo

 

7.hod

spojeno (Mi)

AH2

DMŽ3 (AH1M)

(B105)

 

ŠUŠIČOVÁ Jelica

1.hod

odpadá

TAA2

DL2 (TAA2)

 

Divadlo

 

2.hod

odpadá

TAA2

DL2 (TAA2)

 

Divadlo

TŮMA Pavel

5.hod

přesun <<

SDP

DS3

(B217)

z 8.hod

VESECKÝ Jan

0.hod

odpadá

DGM2

DG3 (DGM2)

 

Zkouškové období

 

1.hod

odpadá

DGM2

DG3 (DGM2)

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

DGM2

DG3 (DGM2)

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

DGM2

DG3 (DGM2)

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

DGM2

DG3 (DGM2)

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

KSV

DG3

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

KSV

DG3

 

Zkouškové období

VESECKÝ Jindřich

8.hod

odpadá

EZV

DG2

 

Zkouškové období

 

9.hod

odpadá

EZV

DG2

 

Zkouškové období

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

0.hod

přesun <<

TH

D1C

(A209)

z 10.1. 0.hod

 

1.hod

přesun <<

AH2

DPE3 (AH2Z)

(A310)

z 2.hod

 

2.hod

přesun <<

AH2

DPE3 (AH2Z)

(A310)

z 1.hod

 

3.hod

odpadá

AH1

DLO2 (AH1Z)

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

AH1

DLO2 (AH1Z)

 

Zkouškové období

ZÍKA Karel

2.hod

odpadá

MD

DMŽ4 (DM)

 

zrušeno

 

3.hod

spojeno (Hd)

MD

DMŽ4 (DŽ)

(B206)

 
 

4.hod

spojeno (Hd)

MD

DMŽ3 (DŽ)

(B105)

 
 

5.hod

spojeno (Hd)

MD

DMŽ3 (DŽ)

(B105)

 

ŽALUDOVÁ Denisa

5.hod

přesun <<

MAT

DM2

(A309)

z 13.1. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

D1B

1.hod

KČJ

 

(A208)

supluje

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

(So)

 

2.hod

AH1

AH1P

(A102)

změna

PÁRALOVÁ Pavlína

 
 

3.hod

AJ

 

(A208)

navíc

JANSOVÁ Petra

 
 

8.hod

NV1

NV1K

 

odpadá

 

(Kv)

D1C

0.hod

TH

 

(A209)

přesun <<

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

z 10.1. (Út) 0.hod

DE4

1.hod

RV1

RV1S

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

RV1

RV1S

(A212)

přesun <<

SMORÁDKOVÁ Renata

z 1.hod

 

3.hod

INF

   

přesun >>

 

na 5.1. 2.hod

 

4.hod

ZMP

 

(B106)

navíc

ROMBALDOVÁ Marta

 
 

8.hod

AH1

AH1L

(B102)

změna

LORMAN Tomáš

 

DM2

5.hod

MAT

 

(A309)

přesun <<

ŽALUDOVÁ Denisa

z 13.1. (Pá) 5.hod

 

7.hod

EK

   

odpadá

 

(Př)

 

8.hod

EK

   

odpadá

 

(Př)

DS2

2.hod

EV

 

(A214)

supluje

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

(Ká)

 

6.hod

NV1

NV1H

(B219)

změna

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

 

DS3

4.hod

AH1

 

(B217)

supluje

AUERSPERGER Bohumil

(Mi)

 

5.hod

SDP

 

(B217)

přesun <<

TŮMA Pavel

z 8.hod

 

6.hod

EK

   

odpadá

 

(Př)

 

7.hod

NV1

NV1H

(B217)

přesun <<

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

z 9.hod

 

8.hod

SDP

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

9.hod

NV1

NV1H

 

přesun >>

 

na 7.hod

DS4

2.hod

AH1

 

(A308)

přesun <<

ŠOLC Jan

z 13.1. (Pá) 5.hod

 

3.hod

ZMP

 

(A308)

navíc

MARKOVÁ Soňa

 

DŽ2

2.hod

MAT

 

(B205)

přesun <<

KAUFMAN Rostislav

z 6.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

ON

 

(B205)

přesun <<

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

z 13.1. (Pá) 6.hod

 

8.hod

AH1

AH1M

 

odpadá

 

(Mi)

 

9.hod

AH1

AH1M

 

odpadá

 

(Mi)

DMŽ3

4.hod

MD

(B105)

spojí

ZÍKA Karel

(Hd)

 

5.hod

MD

(B105)

spojí

ZÍKA Karel

(Hd)

 

7.hod

AH2

AH1M

(B105)

spojí

ŠOLC Jan

(Mi)

DMŽ4

1.hod

INF

   

přesun >>

 

na 5.1. 0.hod

 

2.hod

ZMP

 

(B206)

navíc

FLEISCHMAN Petr

 
 

3.hod

MD

(B206)

spojí

ZÍKA Karel

(Hd)

E2

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Bí)

 

5.hod

SZ

 

(B202)

supluje

HARWOT Lubomír

(El)

 

6.hod

SZ

 

(B202)

supluje

RYBA Petr

(El)

 

7.hod

AH1

AH1A

(A113)

přesun <<

AUERSPERGER Bohumil

z 10.1. (Út) 8.hod

DPE3

1.hod

AH2

AH2Z

(A310)

přesun <<

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

z 2.hod

 

2.hod

AH2

AH2Z

(A310)

přesun <<

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

z 1.hod

 

3.hod

KČJ

 

(A109)

supluje

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

(So)

 

4.hod

TH

DP

(A109)

supluje

STOCKINGER Marek

(Krá)

 

7.hod

ČSM

DP

 

odpadá

 

(Krá)

 

8.hod

ČSM

DP

 

odpadá

 

(Krá)

DPE4

0.hod

OPV

DP

 

odpadá

 

(Bt)

 

1.hod

OPV

DP

 

odpadá

 

(Bt)

 

2.hod

OPV

DP

 

odpadá

 

(Bt)

 

3.hod

ZMP

E

(B202)

navíc

HARWOT Lubomír

 
 

3.hod

ZMP

DP

(B304)

navíc

NĚMEČEK Martin

 
 

4.hod

MAT

 

(B304)

supluje

KREJČOVÁ Eva

(Čr)

 

6.hod

SP

DP

(B304)

přesun <<

KAPALÍN Jan

z 18.1. (St) 8.hod

DZ2

2.hod

AH1

AH2M

(B303)

spojí

AUERSPERGER Bohumil

(Mi)

 

3.hod

MAT

 

(B303)

supluje

KAUFMAN Rostislav

(Př)

 

6.hod

EV

 

(B303)

supluje

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

(So)

 

8.hod

NV1

NV1H

(B219)

přesun <<

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

z 8.hod

DZ3

6.hod

EK

 

(B306)

přesun <<

LANDOVÁ Michaela

z 26.1. (Čt) 4.hod

 

10.hod

FF2

FF2

(B204)

přesun <<

LANDOVÁ Michaela

z 26.1. (Čt) 8.hod

DZ4

1.hod

ZMP

 

(B307)

navíc

ŠMÍDOVÁ Dagmar

 
 

4.hod

TVh1

Tvh1

(TV1)

přesun <<

BÍŽA Martin

z 8.hod

 

4.hod

DPZ

   

odpadá

 

(Jz)

 

5.hod

TVh1

Tvh1

(TV1)

přesun <<

BÍŽA Martin

z 9.hod

 

5.hod

DPZ

   

odpadá

 

(Jz)

 

6.hod

AJ

 

(B307)

navíc

KREJČOVÁ Kristýna

 
 

7.hod

AJ

 

(B307)

navíc

KREJČOVÁ Kristýna

 
 

8.hod

TVh1

Tvh1

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

9.hod

TVh1

Tvh1

 

přesun >>

 

na 5.hod

DL2

10.hod

TH

   

odpadá

 

(So)

DL4

0.hod

NV1

NV1H

(B205)

změna

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

 
 

4.hod

ZMP

 

(A105)

navíc

BURGR Richard

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři