Suplování:   Pondělí 19.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

DE4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DS4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DMŽ4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DPE4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DZ4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DL4

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

BEZ

DG1

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

DG2

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

DG3

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

DLO1

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

DLO2

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

ZK.O

DLO3

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

ABS.

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

AUERSPERGER Bohumil

 

>>

Kp

                       

BALAŽÍK Jan

         

-

                 

BÍŽA Martin

-

Bt

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

BOLOŇSKÁ Pavla

               

-

-

-

       

FLEISCHMAN Petr

           

..

Bj

..

..

         

FLEISCHMAN Petr

 

-

..

-

-

                   

FOHL Zdeněk

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

HORNÍK Vlastimil

-

..

..

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

CHYTIL Boris

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

JANSOVÁ Petra

   

-

-

-

-

-

-

             

JOZOVÁ Mária

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

KRÁLÍČEK Petr

             

..

..

           

KUNOVÁ Veronika

-

..

Rt

Rt

Rt

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

LANDA Vlastislav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

MARTINŮ, CSc. Pavla

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

MORAVCOVÁ Lenka

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

NĚMEČEK Martin

-

..

..

..

Hb

-

..

..

-

-

-

-

-

PÁRALOVÁ Pavlína

-

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ROMBALDOVÁ Marta

-

..

-

..

..

..

Hc

-

-

-

-

-

-

-

-

ŠMÍDOVÁ Dagmar

   

Kf

..

                     

VESECKÝ Jan

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

VESECKÝ Jindřich

-

..

-

..

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

             

-

..

..

         

ZÍKA Karel

-

-

..

Bj

Bj

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A105

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A308

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A309

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A310

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A311

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A313

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A314

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A315

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

B106

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

B206

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

B219

     

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

           

B307

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

0.hod

odpadá

RV1

DS4 (RV1A)+

 

bez výuky

BAJER Radek

3.hod

spojeno (Zí)

ZST

DMŽ3 (DM)

(B105)

 
 

3.hod

změna

ZST

DMŽ3 (DŽ)

(B105)

 
 

4.hod

spojeno (Zí)

ZST

DMŽ3 (DM)

(B105)

 
 

4.hod

změna

ZST

DMŽ3 (DŽ)

(B105)

 
 

5.hod

odpadá

DOPŽ

DMŽ4 (DŽ)

 

bez výuky

 

7.hod

supl. (Fl)

DPR

DŽ2

(B205)

 

BALAŽÍK Jan

2.hod

odpadá

PRO

DPE4 (E)

 

bez výuky

 

3.hod

odpadá

PRO

DPE4 (E)

 

bez výuky

 

6.hod

odpadá

SVT

DPE4 (E)

 

bez výuky

BARTOŠ Lubomír

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

SV

DS4

 

bez výuky

 

před 6., 7. hodinou dohled A1

 

BARTOŠOVÁ Naděžda

před 8. hodinou dohled A3

 

BROŽKOVÁ Martina

1.hod

odpadá

PS

DG2

 

zkouškové období

 

2.hod

odpadá

PS

DG2

 

zkouškové období

BURGR Richard

7.hod

odpadá

LDP

DL4

 

bez výuky

 

8.hod

odpadá

LDP

DL4

 

bez výuky

 

9.hod

odpadá

LZS

DL4

 

bez výuky

 

10.hod

odpadá

LZS

DL4

 

bez výuky

ČERVENKOVÁ Lenka

3.hod

navíc

KČJ

E1

(A212)

 
 

4.hod

odpadá

SK

DZ4

 

bez výuky

 

před 5. hodinou dohled A2

 
 

před 1., 3. hodinou dohled A3

 

DAVÍDKOVÁ Lenka

před 4. hodinou dohled A2

 

HARWOT Lubomír

8.hod

odpadá

ZT1

DPE4 (E)

 

bez výuky

 

9.hod

odpadá

ZT1

DPE4 (E)

 

bez výuky

 

před 1. hodinou dohled B2

 

HOFMANOVÁ Hana

2.hod

přesun >>

MAT

DS2

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

MAT

DS2

(A214)

z 2.hod

 

před 5. hodinou dohled A3

 

HOSPODARZ Petr

2.hod

odpadá

DZE

DLO1

 

zkouškové období

 

3.hod

odpadá

DZE

DLO1

 

zkouškové období

 

4.hod

přesun <<

DZE

D1A

(A301)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

DZE

D1A

(A301)

z 4.hod

 

7.hod

přesun <<

DZE

D1C

(A301)

z 8.hod

 

8.hod

přesun <<

DZE

D1C

(A301)

z 7.hod

 

před 10. hodinou dohled B1

 

HRADEC Vít

3.hod

navíc

AJ

DZ3

(B306)

 
 

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

AH2

DE4 (AH2H)

 

bez výuky

 

před 3. hodinou dohled B3

 

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

6.hod

supl. (Nč)

KČJ

DPE3 (DP)

(A109)

 

JELÍNEK Radek

1.hod

odpadá

LT

DL4

 

bez výuky

KAPALÍN Jan

1.hod

odpadá

FF1

DE4 (FF1)

 

bez výuky

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

FF1

DE4 (FF1)

 

bez výuky

 

3.hod

přesun <<

DAP

D1A

(A207)

z 22.6. 8.hod

 

6.hod

přesun <<

LOG

DS3

(B217)

z (14.6. 6.hod)

KAUFMAN Rostislav

2.hod

supl. (Šm)

MAT

DZ3

(B306)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

DZ4

 

bez výuky

 

před 1., 2. hodinou dohled B3

 

KREJČOVÁ Eva

2.hod

odpadá

MAT

DL4

 

bez výuky

 

4.hod

supl. (Nč)

MAT

DP2

(A110)

 
 

5.hod

supl. (Nč)

MAT

DPE3 (DP)

(A109)

 

KREJČOVÁ Kristýna

1.hod

odpadá

AH1

DPE4

 

bez výuky

 

2.hod

odpadá

AH2

DZ4 (AH2K)

 

bez výuky

 

3.hod

odpadá

AH1

DMŽ4 (AH1K)

 

bez výuky

KROUŽKOVÁ Silvie

0.hod

odpadá

NV1

DS4 (NV1K)+

 

bez výuky

 

1.hod

odpadá

NV1

DMŽ3 (NV1K)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

NV2

DMŽ4 (NV2K)

 

bez výuky

 

před 2. hodinou dohled A1

 

KULÍŠKOVÁ Jarmila

1.hod

odpadá

INF

DZ4

 

bez výuky

LANDOVÁ Michaela

6.hod

odpadá

EPO

DG1

 

zkouškové období

 

7.hod

odpadá

EPO

DG1

 

zkouškové období

LORMAN Tomáš

1.hod

změna

AH1

DM2 (AH1L)

(A102)

 
 

3.hod

odpadá

AH2

DMŽ4 (AH2L)

 

bez výuky

 

6.hod

odpadá

AH1

DE4 (AH1L)

 

bez výuky

MANGL Vladimír

1.hod

odpadá

ŘMV

DPE3 (DP)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ŘMV

DPE3 (DP)

 

zrušeno

 

13.hod

odpadá

ŘMV

DPE3 (DP)

 

zrušeno

MINÁKOVÁ Irina

2.hod

odpadá

AH1

DZ4 (AH1M)

 

bez výuky

 

7.hod

změna

AH2

DZ2 (AH2M)

(A209)

 
 

8.hod

změna

AH2

DZ2 (AH2M)

(A209)

 

NOVÁK Jaroslav

8.hod

odpadá

OTD

DLO2

 

zkouškové období

 

9.hod

odpadá

OTD

DLO2

 

zkouškové období

 

10.hod

odpadá

OTD

DLO2

 

zkouškové období

PŘIBYLOVÁ Lenka

4.hod

změna

EK

DM2

(A113)

 

RATAJOVÁ Lenka

2.hod

supl. (Ká)

KČJ

D1D

(A210)

 
 

3.hod

supl. (Ká)

EV

D1D

(A210)

 
 

4.hod

supl. (Ká)

EV

DP1

(A213)

 
 

před 8., 10. hodinou dohled B3

 

SMORÁDKOVÁ Renata

0.hod

změna

RV1

DZ2 (RV1S)+

(A102)

 
 

2.hod

změna

RV1

DL3 (RV1S)

(A109)

 

STOCKINGER Marek

4.hod

odpadá

TVh1

DPE4 (Chl)

 

bez výuky

 

5.hod

odpadá

TVh1

DPE4 (Chl)

 

bez výuky

 

6.hod

odpadá

TVh1

DMŽ4 (Chl)

 

bez výuky

 

7.hod

odpadá

TVh1

DMŽ4 (Chl)

 

bez výuky

 

8.hod

odpadá

TVh1

DE4 (Chl)

 

bez výuky

 

9.hod

odpadá

TVh1

DE4 (Chl)

 

bez výuky

ŠMÍDOVÁ Dagmar

6.hod

odpadá

FIN

DZ4

 

bez výuky

 

7.hod

odpadá

FIN

DS4

 

bez výuky

 

8.hod

odpadá

FIN

DS4

 

bez výuky

ŠOLC Jan

3.hod

odpadá

AH1

DS4

 

bez výuky

 

4.hod

odpadá

AH1

DS4

 

bez výuky

 

před 1. hodinou dohled A1

 

TŘÍSKA Luboš

1.hod

odpadá

FF2

DE4 (FF2)

 

bez výuky

 

2.hod

odpadá

FF2

DE4 (FF2)

 

bez výuky

 

3.hod

odpadá

FF2

DE4 (FF2)

 

bez výuky

 

4.hod

odpadá

FIN

DE4

 

bez výuky

 

5.hod

odpadá

PŘE

DE4

 

bez výuky

TŮMA Pavel

7.hod

přesun >>

SDP

DS3

 

na 13.6. 5.hod

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

2.hod

odpadá

AH1

DLO2 (AH1Z)

 

zkouškové období

 

3.hod

odpadá

AH1

DLO2 (AH1Z)

 

zkouškové období

 

5.hod

odpadá

AH1

DLO1

 

zkouškové období

 

6.hod

odpadá

AH1

DLO1

 

zkouškové období

ŽALUDOVÁ Denisa

8.hod

přesun <<

MAT

DP1 (MAŽ1)

(A213)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

MAT

DP1 (MAŽ1)

 

na 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

D1A

3.hod

DAP

 

(A207)

přesun <<

KAPALÍN Jan

z 22.6. (Čt) 8.hod

 

4.hod

DZE

 

(A301)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 5.hod

 

5.hod

DZE

 

(A301)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 4.hod

D1C

2.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

 

3.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

 

7.hod

DZE

 

(A301)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 8.hod

 

8.hod

DZE

 

(A301)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 7.hod

D1D

2.hod

KČJ

 

(A210)

supluje

RATAJOVÁ Lenka

(Ká)

 

3.hod

EV

 

(A210)

supluje

RATAJOVÁ Lenka

(Ká)

 

7.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

 

8.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

DM2

1.hod

AH1

AH1L

(A102)

změna

LORMAN Tomáš

 
 

4.hod

EK

 

(A113)

změna

PŘIBYLOVÁ Lenka

 

DS2

1.hod

AH1

AH1P

 

odpadá

 

(Pá)

 

2.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

MAT

 

(A214)

přesun <<

HOFMANOVÁ Hana

z 2.hod

DS3

6.hod

LOG

 

(B217)

přesun <<

KAPALÍN Jan

z (14.6. 6.hod)

 

7.hod

SDP

   

přesun >>

 

na 13.6. 5.hod

DŽ2

7.hod

DPR

 

(B205)

supluje

BAJER Radek

(Fl)

DMŽ3

1.hod

RV1

RV1A

 

přesun >>

 

na 21.6. (St) 6.hod

 

1.hod

NV1

NV1K

 

odpadá

 

(Kv)

 

2.hod

MD

DM

 

odpadá

 

(Zí)

 

2.hod

PŘŽ

 

odpadá

 

(Fl)

 

3.hod

ZST

DM

(B105)

spojí

BAJER Radek

(Zí)

 

3.hod

ZST

(B105)

změna

BAJER Radek

 
 

4.hod

ZST

DM

(B105)

spojí

BAJER Radek

(Zí)

 

4.hod

ZST

(B105)

změna

BAJER Radek

 

E1

1.hod

KČJ

   

odpadá

 

(Ká)

 

2.hod

TVh1

Tvh1

 

odpadá

 

(Bž)

 

3.hod

KČJ

 

(A212)

navíc

ČERVENKOVÁ Lenka

 

DP1

4.hod

EV

 

(A213)

supluje

RATAJOVÁ Lenka

(Ká)

 

8.hod

MAT

MAŽ1

(A213)

přesun <<

ŽALUDOVÁ Denisa

z 9.hod

 

8.hod

ME

   

odpadá

 

(Krá)

 

9.hod

MAT

MAŽ1

 

přesun >>

 

na 8.hod

DP2

1.hod

SV

   

odpadá

 

(Nč)

 

4.hod

MAT

 

(A110)

supluje

KREJČOVÁ Eva

(Nč)

DPE3

1.hod

ŘMV

DP

 

odpadá

 

(Mg)

 

2.hod

ŘMV

DP

 

odpadá

 

(Mg)

 

5.hod

MAT

DP

(A109)

supluje

KREJČOVÁ Eva

(Nč)

 

6.hod

KČJ

DP

(A109)

supluje

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

(Nč)

 

8.hod

AH2

AH2Z

 

odpadá

 

(Zá)

 

9.hod

AH2

AH2Z

 

odpadá

 

(Zá)

 

13.hod

ŘMV

DP

 

odpadá

 

(Mg)

DZ2

0.hod

RV1

RV1S

(A102)

změna

SMORÁDKOVÁ Renata

 
 

7.hod

AH2

AH2M

(A209)

změna

MINÁKOVÁ Irina

 
 

8.hod

AH2

AH2M

(A209)

změna

MINÁKOVÁ Irina

 

DZ3

1.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

 

2.hod

MAT

 

(B306)

supluje

KAUFMAN Rostislav

(Šm)

 

3.hod

AJ

 

(B306)

navíc

HRADEC Vít

 

DL2

0.hod

RV1

RV1S

(A102)

změna

SMORÁDKOVÁ Renata

 

DL3

2.hod

RV1

RV1S

(A109)

změna

SMORÁDKOVÁ Renata

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři