Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

EHLOVÁ Ivana

     

..

..

..

                 

HOSPODARZ Petr

             

>>

>>

           

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

                 

>>

         

LANDOVÁ Michaela

-

-

Šo

Ky

..

..

-

-

-

-

         

PÁRALOVÁ Pavlína

-

Dk

Ku

..

-

Mk

Mk

-

-

-

-

-

     

VONDRÁČKOVÁ Jitka

..

..

..

..

                     

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

-

..

-

-

Au

..

..

-

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A210

   

OBS

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

4.hod

supl. (Zá)

AH1

DLO2

(A310)

 

BALAŽÍK Jan

1.hod

přesun <<

INF

E2

(B119)

z 20.12. 8.hod

 

před 2. hodinou dohled B2

 
 

před 4. hodinou dohled B3

 

BARTOŠ Lubomír

9.hod

přesun <<

OPV

DP3

(A110)

z 8.12. 1.hod

 

před 10. hodinou dohled A3

 

BARTOŠOVÁ Naděžda

7.hod

přesun <<

FY

E2

(B206)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

FY

E2

 

na 7.hod

 

před 7., 9. hodinou dohled B2

 

ČERVENKOVÁ Lenka

2.hod

přesun <<

EV

DŽ3

(B205)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EV

DŽ3

 

na 2.hod

DAVÍDKOVÁ Lenka

1.hod

Suplovací pohotovost

 

FAJT Vladimír

6.hod

přesun <<

DAP

DL2

(A105)

z 8.hod

 

7.hod

přesun <<

DAP

DL2

(A105)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

DAP

DL2

 

na 6.hod

 

9.hod

přesun >>

DAP

DL2

 

na 7.hod

HARWOT Lubomír

10.hod

přesun <<

ZT1

E3

(B304)

z 4.12. 10.hod

HOFMANOVÁ Hana

před 2. hodinou dohled A2

 

HORNÍK Vlastimil

5.hod

změna

NV1

DLO1 (NV1H)

(A311)

 
 

5.hod

spojeno (Zá)

NV1

DLO1 (AH2Z)

(A311)

 
 

před 5. hodinou dohled B1

 

HOSPODARZ Petr

2.hod

změna

DOP

DMŽ4 (DŽ)

(B106)

 
 

3.hod

přesun <<

DOP

DŽ3

(B205)

z 7.hod

 

5.hod

přesun <<

ZST

DŽ3

(B205)

z 8.hod

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

7.hod

přesun <<

EV

DP2

(A308)

z 9.hod

KOS Jiří

před 2. hodinou dohled A1

 

KULÍŠKOVÁ Jarmila

0.hod

navíc

INF

DMŽ4

(B116)

 
 

2.hod

supl. (Pá)

MAT

E2

(B206)

 

KYNDLOVÁ Tereza

3.hod

supl. (Lá)

AH1

DZ2

(B307)

 
 

6.hod

přesun <<

AH1

DŽ3

(B205)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

AH1

DŽ3

 

na 6.hod

LANDA Vlastislav

3.hod

přesun <<

EV

E1

(mim)

z 20.12. 2.hod

 

4.hod

přesun <<

EV

E1

(mim)

z 20.12. 3.hod

 

8.hod

přesun <<

KČJ

DS4

(B218)

z 14.12. 7.hod

MARCELUCHOVÁ Ludmila

2.hod

Suplovací pohotovost

 

MARKOVÁ Soňa

5.hod

supl. (Pá)

SDP

DS3 (AH1P)

(A214)

 
 

6.hod

supl. (Pá)

SDP

DS3 (AH2P)

(A214)

 

RYBA Petr

1.hod

přesun <<

ZE

E1

(A212)

z 9.hod

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

přesun <<

SZ

E2

(B206)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

SZ

E2

 

na 3.hod

 

9.hod

přesun >>

ZE

E1

 

na 1.hod

ŠOLC Jan

2.hod

supl. (Lá)

AH1

DZ2

(B307)

 

TŮMA Pavel

8.hod

přesun >>

SDP

DS4

 

na 4.12. 1.hod

 

9.hod

přesun >>

SDP

DS4

 

na 4.12. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

DS3

0.hod

TVh1

Tvh1

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVh1

Tvh1

 

odpadá

 

(Vo)

 

5.hod

SDP

AH1P

(A214)

supluje

MARKOVÁ Soňa

(Pá)

 

6.hod

SDP

AH2P

(A214)

supluje

MARKOVÁ Soňa

(Pá)

DS4

8.hod

KČJ

 

(B218)

přesun <<

LANDA Vlastislav

z 14.12. (Čt) 7.hod

 

9.hod

SDP

   

přesun >>

 

na 4.12. (Po) 2.hod

DŽ3

2.hod

EV

 

(B205)

přesun <<

ČERVENKOVÁ Lenka

z 6.hod

 

3.hod

DOP

 

(B205)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 7.hod

 

5.hod

ZST

 

(B205)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 8.hod

 

6.hod

AH1

 

(B205)

přesun <<

KYNDLOVÁ Tereza

z 9.hod

 

7.hod

DOP

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

ZST

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

9.hod

AH1

   

přesun >>

 

na 6.hod

DMŽ4

0.hod

INF

 

(B116)

navíc

KULÍŠKOVÁ Jarmila

 
 

2.hod

DOP

(B106)

změna

HOSPODARZ Petr

 

E1

1.hod

ZE

 

(A212)

přesun <<

RYBA Petr

z 9.hod

 

3.hod

EV

 

(mim)

přesun <<

LANDA Vlastislav

z 20.12. (St) 2.hod

 

4.hod

EV

 

(mim)

přesun <<

LANDA Vlastislav

z 20.12. (St) 3.hod

 

9.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 1.hod

E2

1.hod

INF

 

(B119)

přesun <<

BALAŽÍK Jan

z 20.12. (St) 8.hod

 

2.hod

MAT

 

(B206)

supluje

KULÍŠKOVÁ Jarmila

(Pá)

 

3.hod

SZ

 

(B206)

přesun <<

RYBA Petr

z 6.hod

 

6.hod

SZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

FY

 

(B206)

přesun <<

BARTOŠOVÁ Naděžda

z 9.hod

 

9.hod

FY

   

přesun >>

 

na 7.hod

E3

10.hod

ZT1

 

(B304)

přesun <<

HARWOT Lubomír

z 4.12. (Po) 10.hod

DP2

5.hod

ET

   

odpadá

 

(El)

 

7.hod

EV

 

(A308)

přesun <<

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

z 9.hod

 

9.hod

EV

   

přesun >>

 

na 7.hod

DP3

9.hod

OPV

 

(A110)

přesun <<

BARTOŠ Lubomír

z 8.12. (Pá) 1.hod

DZ2

2.hod

AH1

 

(B307)

supluje

ŠOLC Jan

(Lá)

 

3.hod

AH1

 

(B307)

supluje

KYNDLOVÁ Tereza

(Lá)

DZ3

4.hod

EK

   

odpadá

 

(Lá)

 

5.hod

EK

   

odpadá

 

(Lá)

DL2

6.hod

DAP

 

(A105)

přesun <<

FAJT Vladimír

z 8.hod

 

7.hod

DAP

 

(A105)

přesun <<

FAJT Vladimír

z 9.hod

 

8.hod

DAP

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

DAP

   

přesun >>

 

na 7.hod

DLO1

5.hod

NV1

NV1H

(A311)

změna

HORNÍK Vlastimil

 
 

5.hod

NV1

AH2Z

(A311)

spojí

HORNÍK Vlastimil

(Zá)

DLO2

4.hod

AH1

 

(A310)

supluje

AUERSPERGER Bohumil

(Zá)

DLO3

1.hod

AH1

   

odpadá

 

(Zá)

 

Zpracováno v systému Bakaláři