Suplování:   Pátek 12.1.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

DG1

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DG2

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DG3

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO1

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO2

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

DLO3

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

ZO

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BUREŠOVÁ Kateřina

   

Sm

                       

FOHL Zdeněk

 

..

..

                       

KAPALÍN Jan

     

..

                     

MANGL Vladimír

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

MANGL JIŘÍ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

STOCKINGER Marek

-

Ky

Kp

..

-

               

ŠMÍDOVÁ Dagmar

..

..

Kj

Ks

Žd

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

ŠOLC Jan

-

-

-

Mi

Ky

Mi

..

-

-

-

-

-

-

-

-

VONDRÁČKOVÁ Jitka

..

..

..

..

Kp

                   

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

-

-

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

ŽALUDOVÁ Denisa

             

-

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

B104

     

OBS

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

před 4. hodinou dohled B2

 
 

před 1. hodinou dohled A3

 

BAJER Radek

3.hod

Suplovací pohotovost

 

BALAŽÍK Jan

před 2. hodinou dohled B1

 

BARTOŠ Lubomír

1.hod

přesun >>

OPV

DP3

 

na 11.1. 9.hod

BÍŽA Martin

4.hod

supl. (St)

TVh1

DL3 (Tvh1)

(TV1)

 
 

5.hod

supl. (St)

TVh1

DL3 (Tvh1)

(TV1)

 

FOHL Zdeněk

5.hod

odpadá

MEC

DG1

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

MEC

DG1

 

Zkouškové období

HOFMANOVÁ Hana

před 2. hodinou dohled A1

 

HORNÍK Vlastimil

3.hod

odpadá

NV2

DLO1 (NV2H)

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

NV1

DLO3 (NH1H)

 

Zkouškové období

 

před 2. hodinou dohled A2

 
 

před 3. hodinou dohled A3

 

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

6.hod

odpadá

NV1

DLO2

 

Zkouškové období

 

před 5. hodinou dohled A2

 

HRADEC Vít

před 4. hodinou dohled B1

 
 

před 6. hodinou dohled A2

 

JOZOVÁ Mária

5.hod

odpadá

PŘP

DLO2

 

Zkouškové období

KAPALÍN Jan

2.hod

supl. (St)

LOG

DMŽ4 (Chl)

(B104)

 
 

4.hod

supl. (Vo)

ON

E1

(A212)

 

KOS Jiří

3.hod

supl. (Šm)

MAT

DS3

(A214)

 

KRÁLÍČEK Petr

3.hod

navíc

SV

DS4

(B217)

 
 

4.hod

odpadá

KSV

DG1

 

Zkouškové období

KREJČOVÁ Kristýna

2.hod

Suplovací pohotovost

 

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

před 7. hodinou dohled B1

 

KYNDLOVÁ Tereza

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

spojeno (Šo)

AH2

D1D (AH1Š)

(A210)

 

MINÁKOVÁ Irina

3.hod

spojeno (Šo)

AH2

DC2 (AH1Š)

(A210)

 
 

5.hod

změna

AH1

DMŽ4 (AH1M)

(B105)

 
 

5.hod

spojeno (Šo)

AH1

DMŽ4 (AH2Š)

(B105)

 

MORAVCOVÁ Lenka

2.hod

odpadá

OPČ

DLO2

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

OPČ

DLO2

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

OPČ

DLO3

 

Zkouškové období

 

5.hod

odpadá

OPČ

DLO3

 

Zkouškové období

NĚMEČEK Martin

0.hod

odpadá

TH

DP3

 

zrušeno

PÁRALOVÁ Pavlína

1.hod

odpadá

AH1

DG2

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

AH1

DG2

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

AH1

DG3 (AH1P)

 

Zkouškové období

HRADCOVÁ Lenka

3.hod

přesun <<

KČJ

DMŽ4

(B106)

z 16.1. 9.hod

ROMBALDOVÁ Marta

3.hod

odpadá

LOG

DG3

 

Zkouškové období

SMORÁDKOVÁ Renata

2.hod

Suplovací pohotovost

 

VESECKÝ Jindřich

1.hod

odpadá

EZV

DG1

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

EZV

DG1

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

EZV

DG2

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

EZV

DG2

 

Zkouškové období

 

5.hod

odpadá

EZV

DG3

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

EZV

DG3

 

Zkouškové období

ŽALUDOVÁ Denisa

4.hod

supl. (Šm)

MAT

DZ3

(B303)

 
 

5.hod

odpadá

IKT

DLO1

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

IKT

DLO1

 

Zkouškové období

Změny v rozvrzích tříd:

D1A

5.hod

LOG

   

odpadá

 

(Šm)

D1D

4.hod

AH2

AH1Š

(A210)

spojí

KYNDLOVÁ Tereza

(Šo)

DC2

3.hod

AH2

AH1Š

(A210)

spojí

MINÁKOVÁ Irina

(Šo)

DM3

0.hod

FF

   

odpadá

 

(Šm)

 

1.hod

FF

   

odpadá

 

(Šm)

DS3

3.hod

MAT

 

(A214)

supluje

KOS Jiří

(Šm)

DS4

0.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

2.hod

TVh1

Chl

 

odpadá

 

(Vo)

 

3.hod

SV

 

(B217)

navíc

KRÁLÍČEK Petr

 
 

6.hod

FIN

   

odpadá

 

(Šm)

DMŽ4

0.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

2.hod

LOG

Chl

(B104)

supluje

KAPALÍN Jan

(St)

 

3.hod

KČJ

 

(B106)

přesun <<

HRADCOVÁ Lenka

z 16.1. (Út) 9.hod

 

5.hod

AH1

AH1M

(B105)

změna

MINÁKOVÁ Irina

 
 

5.hod

AH1

AH2Š

(B105)

spojí

MINÁKOVÁ Irina

(Šo)

 

6.hod

AH2

AH2Š

 

odpadá

 

(Šo)

E1

4.hod

ON

 

(A212)

supluje

KAPALÍN Jan

(Vo)

DP3

0.hod

TH

   

odpadá

 

(Nč)

 

1.hod

OPV

   

přesun >>

 

na 11.1. (Čt) 9.hod

DZ3

4.hod

MAT

 

(B303)

supluje

ŽALUDOVÁ Denisa

(Šm)

DZ4

0.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

DL2

5.hod

AH1

AH1Z

 

odpadá

 

(Zá)

 

6.hod

AH2

AH2Z

 

odpadá

 

(Zá)

 

7.hod

TH

   

odpadá

 

(Zá)

DL3

4.hod

TVh1

Tvh1

(TV1)

supluje

BÍŽA Martin

(St)

 

5.hod

TVh1

Tvh1

(TV1)

supluje

BÍŽA Martin

(St)

DL4

0.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

Tvd

 

odpadá

 

(Vo)

 

Zpracováno v systému Bakaláři