Suplování:   Pondělí 16.4.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D1A

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

D1B

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

D1C

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

D1D

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DC2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DMŽ2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

E1

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

E2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DP1

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DP2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DZ2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DL2

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DLO3

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BARTOŠ Lubomír

               

..

..

         

BARTOŠOVÁ Naděžda

     

..

     

Fo

 

..

         

BÍŽA Martin

-

Bj

..

..

..

..

-

               

ČERVENKOVÁ Lenka

           

..

               

DAVÍDKOVÁ Lenka

..

..

                         

FOHL Zdeněk

-

Au

-

..

                   

HORNÍK Vlastimil

-

..

..

-

                 

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

                 

..

         

HRADCOVÁ Lenka

-

-

-

..

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

HRADEC Vít

-

..

..

Lo

Au

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

   

..

                       

JOZOVÁ Mária

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

KAPALÍN Jan

-

-

-

-

-

..

..

               

KAUFMAN Rostislav

-

-

..

..

                     

KOČÍ Jaroslav

-

..

..

..

                     

KOS Jiří

       

..

..

-

-

             

KOUBEK David

-

..

..

-

-

-

-

               

KREJČOVÁ Eva

       

-

..

..

             

KROUŽKOVÁ Silvie

-

..

....

-

-

..

                 

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

               

..

           

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

-

-

..

-

..

-

                 

LOUDA Zdeněk

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

MARCELUCHOVÁ Ludmila

     

..

                     

MAYER Miroslav

-

-

-

-

                     

MINÁKOVÁ Irina

     

..

..

                   

PŘIBYLOVÁ Lenka

-

..

Mch

..

                     

ROMBALDOVÁ Marta

-

-

..

Hd

-

..

..

-

..

           

RYBA Petr

-

Ks

..

-

..

-

                 

STOCKINGER Marek

       

-

-

..

..

             

ŠMÍDOVÁ Dagmar

-

..

..

-

..

..

-

               

ŠOLC Jan

     

..

                     

TŘÍSKA Luboš

-

-

-

-

Bj

Bj

-

-

             

VESECKÝ Jindřich

-

..

-

..

-

-

-

             

VONDRÁČKOVÁ Jitka

..

..

..

..

-

-

-

-

             

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

 

..

                         

ZÍKA Karel

-

-

Bj

                       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A102

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A105

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A108

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A109

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A110

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

               

A113

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A207

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A208

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A209

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

 

A210

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A212

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A213

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A214

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A309

       

OBS

OBS

                 

A311

       

OBS

OBS

OBS

               

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

2.hod

supl. (Fo)

AH1

DG1

(B214)

 
 

4.hod

supl. (Hc)

AH1

DPE4

(B206)

 
 

před 1. hodinou dohled B2

 
 

před 3. hodinou dohled B3

 

BAJER Radek

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

TH

D1C

 

Studijní volno

 

2.hod

spojeno (Zí)

ZST

DMŽ4 (DM)

(B119)

 
 

4.hod

změna

ZT1

DMŽ4 (DM)

(B105)

 
 

4.hod

spojeno (Tři)

ZT1

DMŽ4 (DŽ)

(B105)

 
 

5.hod

změna

VMD

DMŽ4 (DM)

(B105)

 
 

5.hod

spojeno (Tři)

VMD

DMŽ4 (DŽ)

(B105)

 

BALAŽÍK Jan

3.hod

supl. (Vs)

AVT

DG1

(B116)

 
 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

MAT

E2

 

Studijní volno

 

před 4. hodinou dohled B1

 

BARTOŠ Lubomír

1.hod

změna

OPV

DP3

(A001)

 
 

2.hod

změna

AE

DP3

(A308)

 
 

3.hod

změna

AE

DP3

(A313)

 
 

4.hod

změna

SV

DS3

(B106)

 
 

před 5. hodinou dohled B2

 
 

před 2. hodinou dohled A2

 
 

před 1. hodinou dohled A3

 

BARTOŠOVÁ Naděžda

4.hod

odpadá

FY

D1D

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

FY

DP2

 

Studijní volno

BURGR Richard

5.hod

změna

LZS

DL3

(A308)

 
 

6.hod

změna

LZS

DL3

(A308)

 
 

7.hod

změna

LDP

DL4

(A308)

 
 

8.hod

změna

LDP

DL4

(A308)

 
 

9.hod

změna

LZS

DL4

(A308)

 
 

10.hod

změna

LZS

DL4

(A308)

 

ČERVENKOVÁ Lenka

1.hod

přesun >>

EV

DS4

 

na 20.4. 6.hod

 

3.hod

změna

EV

DL4

(A308)

 
 

5.hod

navíc

EV

DZ4

(B306)

 
 

před 4. hodinou dohled A1

 

FOHL Zdeněk

5.hod

odpadá

INF2

DP2 (IN2F)

 

Studijní volno

 

7.hod

Suplovací pohotovost

 
 

před 8. hodinou dohled A2

 

HAKEN Jan

1.hod

odpadá

PX

E2 (PXHk)

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

PX

E2 (PXHk)

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

PX

E2 (PXHk)

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

PX

E1 (PX1H)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

PX

E1 (PX1H)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

PX

E1 (PX1H)

 

Studijní volno

HARWOT Lubomír

9.hod

odpadá

EM

E2

 

Studijní volno

HORNÍK Vlastimil

6.hod

přesun <<

NV1

DZ4 (NV1H)

(A314)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

NV1

DZ4 (NV1H)

 

na 6.hod

 

8.hod

odpadá

NV1

DMŽ2 (NV1H)

 

Studijní volno

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

4.hod

odpadá

NV2

D1A (NV2H)

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

NV1

DC2 (NV1H)

 

Studijní volno

 

před 8. hodinou dohled B3

 
 

před 6. hodinou dohled A2

 

HOSPODARZ Petr

2.hod

odpadá

DZE

D1A

 

Studijní volno

 

3.hod

supl. (Ro)

DZE

DLO1

(B218)

 
 

8.hod

odpadá

DZE

D1C

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

DZE

D1C

 

Studijní volno

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

1.hod

odpadá

KČJ

DMŽ2

 

Studijní volno

 

4.hod

změna

KČJ

DP3

(A308)

 
 

6.hod

přesun <<

EV

DP3

(A309)

z 9.hod

 

7.hod

změna

EV

DS3

(B106)

 
 

8.hod

změna

KČJ

DS3

(B106)

 
 

9.hod

přesun >>

EV

DP3

 

na 6.hod

 

před 8. hodinou dohled B1

 
 

před 4., 5., 6. hodinou dohled A3

 

JELÍNEK Radek

1.hod

změna

LT

DL4

(A308)

 

KAPALÍN Jan

8.hod

odpadá

LOG

D1B

 

Studijní volno

 

9.hod

přesun >>

LOG

DS3

 

na 20.4. 3.hod

KAUFMAN Rostislav

5.hod

odpadá

MAT

DL2

 

Studijní volno

KOS Jiří

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

změna

MAT

DS3

(B106)

 
 

3.hod

změna

MAT

DS3

(B106)

 
 

8.hod

odpadá

MAT

D1D (MA1K)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

MAT

D1D (MA2K)

 

Studijní volno

KRÁLÍČEK Petr

5.hod

změna

KSV

DG2

(A315)

 
 

6.hod

změna

KSV

DG2

(A315)

 
 

před 5. hodinou dohled A1

 
 

před 7. hodinou dohled A2

 

KREJČOVÁ Eva

3.hod

odpadá

MAT

E1

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

MAT

D1A (MA2K)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

MAT

D1A (MA1K)

 

Studijní volno

KREJČOVÁ Kristýna

1.hod

odpadá

TH

DP1

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

AH1

DP1

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

AH1

DP1

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

AH1

DZ2 (AH1K)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

AH1

DMŽ2 (AH1K)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

AH1

D1A (AH1K)

 

Studijní volno

KROUŽKOVÁ Silvie

6.hod

odpadá

NV1

D1B (NV1K)

 

Studijní volno

 

7.hod

přesun <<

NV1

DL3 (NV1S)

(A309)

z 9.hod

 

8.hod

odpadá

NV1

DZ2 (NVKv)

 

Studijní volno

 

9.hod

přesun >>

NV1

DL3 (NV1S)

 

na 7.hod

 

10.hod

odpadá

TH

D1B

 

Studijní volno

 

před 8. hodinou dohled A3

 

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

9.hod

odpadá

ZPV

E1

 

Studijní volno

KULÍŠKOVÁ Jarmila

0.hod

odpadá

INF

DPE4 (DP)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

INF

DZ4

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MAT

DC2

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

LOG

DL2

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

LOG

DL2

 

Studijní volno

KYNDLOVÁ Tereza

2.hod

odpadá

AH1

DP2 (AH1K)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

AH2

D1D (AH2K)

 

Studijní volno

 

před 7. hodinou dohled A1

 

LANDOVÁ Michaela

7.hod

přesun >>

EPO

DG1

 

na 23.4. 9.hod

 

8.hod

přesun >>

EPO

DG1

 

na 9.4. 9.hod

LORMAN Tomáš

3.hod

spojeno (Hc)

AH1

DZ4 (AH2H)

(B306)

 
 

3.hod

změna

AH1

DZ4 (AH1L)

(B306)

 
 

4.hod

přesun <<

AH1

DG1

(B214)

z 6.hod

 

5.hod

navíc

AH1

DG1

(B214)

 
 

6.hod

přesun >>

AH1

DG1

 

na 4.hod

 

před 2. hodinou dohled A1

 
 

před 1. hodinou dohled A2

 

MARCELUCHOVÁ Ludmila

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

KČJ

D1D

 

Studijní volno

 

4.hod

navíc

SK

DZ4

(B306)

 
 

5.hod

odpadá

EV

D1D

 

Studijní volno

MAYER Miroslav

4.hod

odpadá

PX

E1 (PX2M)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

PX

E1 (PX2M)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

PX

E1 (PX2M)

 

Studijní volno

MINÁKOVÁ Irina

2.hod

přesun >>

AH1

DS4

 

na 6.hod

 

5.hod

změna

AH2

DZ3 (AH2M)

(B217)

 
 

6.hod

přesun <<

AH1

DS4

(B217)

z 2.hod

MORAVCOVÁ Lenka

3.hod

odpadá

OPČ

DLO2

 

zrušeno

NĚMEČEK Martin

1.hod

supl. (Fo)

AVT

DG1

(B116)

 
 

2.hod

změna

SV

DPE4 (DP)

(A301)

 
 

3.hod

změna

SV

DPE4 (DP)

(A301)

 
 

4.hod

odpadá

INF1

DP2 (IN1N)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

INF1

DP2 (IN1N)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

DPR

DZ2

 

Studijní volno

 

před 4. hodinou dohled A2

 
 

před 3. hodinou dohled A3

 

PÁRALOVÁ Pavlína

4.hod

přesun <<

AH1

DG3 (AH1P)

(A314)

z (26.3. 3.hod)

 

5.hod

změna

AH1

DS3 (AH1P)

(B106)

 
 

6.hod

změna

AH2

DS3 (AH2P)

(B106)

 
 

8.hod

odpadá

AH1

E2

 

Studijní volno

 

před 3. hodinou dohled A1

 

PŘIBYLOVÁ Lenka

4.hod

odpadá

EK

DMŽ2

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

EK

DC2

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

EK

DC2

 

Studijní volno

 

8.hod

změna

EK

DL3

(B206)

 

SMORÁDKOVÁ Renata

5.hod

odpadá

RV1

D1C (RV1S)

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

RV1

DZ2 (RV1S)+

 

Studijní volno

 

9.hod

změna

RV1

DZ3 (RV1S)+

(B214)

 

STOCKINGER Marek

10.hod

změna

TH

DPE4

(A313)

 

ŠMÍDOVÁ Dagmar

7.hod

odpadá

LOG

D1A

 

Studijní volno

ŠOLC Jan

2.hod

navíc

AJ

DL4

(A313)

 
 

4.hod

navíc

AJ

DL4

(A313)

 
 

5.hod

navíc

AJ

DL4

(A313)

 
 

6.hod

odpadá

AH1

D1D (AH1Š)

 

Studijní volno

 

před 2. hodinou dohled A3

 

TŘÍSKA Luboš

8.hod

odpadá

TAA2

DL2 (TAA2)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

TAA2

DL2 (TAA2)

 

Studijní volno

TŮMA Pavel

3.hod

přesun >>

SDP

DS4

 

na 19.4. 10.hod

 

4.hod

odpadá

DAP

D1C

 

Studijní volno

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

2.hod

spojeno (Hí)

AH1

DLO1 (NV2H)

(A311)

 
 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

AH1

DL2 (AH1Z)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

AH2

DL2 (AH2Z)

 

Studijní volno

ZÍKA Karel

4.hod

změna

MD

DM3

(B116)

 
 

5.hod

změna

MD

DM3

(B116)

 

ŽALUDOVÁ Denisa

1.hod

odpadá

INF2

DZ2 (INF2)

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

INF2

DZ2 (INF2)

 

Studijní volno

 

3.hod

přesun <<

MAT

DM3

(A309)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

DM3

 

na 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

DM3

3.hod

MAT

 

(A309)

přesun <<

ŽALUDOVÁ Denisa

z 6.hod

 

4.hod

MD

 

(B116)

změna

ZÍKA Karel

 
 

5.hod

MD

 

(B116)

změna

ZÍKA Karel

 
 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

DS3

2.hod

MAT

 

(B106)

změna

KOS Jiří

 
 

3.hod

MAT

 

(B106)

změna

KOS Jiří

 
 

4.hod

SV

 

(B106)

změna

BARTOŠ Lubomír

 
 

5.hod

AH1

AH1P

(B106)

změna

PÁRALOVÁ Pavlína

 
 

6.hod

AH2

AH2P

(B106)

změna

PÁRALOVÁ Pavlína

 
 

7.hod

EV

 

(B106)

změna

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

 
 

8.hod

KČJ

 

(B106)

změna

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

 
 

9.hod

LOG

   

přesun >>

 

na 20.4. (Pá) 3.hod

DS4

1.hod

EV

   

přesun >>

 

na 20.4. (Pá) 6.hod

 

2.hod

AH1

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

3.hod

SDP

   

přesun >>

 

na 19.4. (Čt) 10.hod

 

5.hod

FIN

   

odpadá

 

(Šm)

 

6.hod

AH1

 

(B217)

přesun <<

MINÁKOVÁ Irina

z 2.hod

DŽ3

1.hod

PRN

   

odpadá

 

(Šm)

 

5.hod

LOG

   

odpadá

 

(Ro)

 

6.hod

EK

   

odpadá

 

(Ro)

DMŽ4

1.hod

NV1

NV1K

 

odpadá

 

(Kv)

 

2.hod

ZST

DM

(B119)

spojí

BAJER Radek

(Zí)

 

4.hod

ZT1

DM

(B105)

změna

BAJER Radek

 
 

4.hod

ZT1

(B105)

spojí

BAJER Radek

(Tři)

 

5.hod

VMD

DM

(B105)

změna

BAJER Radek

 
 

5.hod

VMD

(B105)

spojí

BAJER Radek

(Tři)

DP3

1.hod

OPV

 

(A001)

změna

BARTOŠ Lubomír

 
 

2.hod

AE

 

(A308)

změna

BARTOŠ Lubomír

 
 

3.hod

AE

 

(A313)

změna

BARTOŠ Lubomír

 
 

4.hod

KČJ

 

(A308)

změna

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

 
 

6.hod

EV

 

(A309)

přesun <<

HŘEBÍKOVÁ Zuzana

z 9.hod

 

9.hod

EV

   

přesun >>

 

na 6.hod

DPE4

0.hod

INF

DP

 

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

SV

DP

(A301)

změna

NĚMEČEK Martin

 
 

3.hod

SV

DP

(A301)

změna

NĚMEČEK Martin

 
 

4.hod

AH1

 

(B206)

supluje

AUERSPERGER Bohumil

(Hc)

 

10.hod

TH

 

(A313)

změna

STOCKINGER Marek

 

DZ3

5.hod

AH2

AH2M

(B217)

změna

MINÁKOVÁ Irina

 
 

8.hod

LOG

   

odpadá

 

(Ro)

 

9.hod

RV1

RV1S

(B214)

změna

SMORÁDKOVÁ Renata

 
 

9.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Ho)

DZ4

1.hod

INF

   

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

FIN

   

odpadá

 

(Šm)

 

3.hod

AH1

AH2H

(B306)

spojí

LORMAN Tomáš

(Hc)

 

3.hod

AH1

AH1L

(B306)

změna

LORMAN Tomáš

 
 

4.hod

SK

 

(B306)

navíc

MARCELUCHOVÁ Ludmila

 
 

5.hod

EV

 

(B306)

navíc

ČERVENKOVÁ Lenka

 
 

6.hod

NV1

NV1H

(A314)

přesun <<

HORNÍK Vlastimil

z 7.hod

 

7.hod

NV1

NV1H

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

KČJ

   

odpadá

 

(Hrá)

DL3

1.hod

AH1

AH1H

 

odpadá

 

(Hc)

 

2.hod

AH1

AH1H

 

odpadá

 

(Hc)

 

3.hod

EV

   

odpadá

 

(Hrá)

 

4.hod

PRN

   

odpadá

 

(Šm)

 

5.hod

LZS

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 
 

6.hod

LZS

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 
 

7.hod

NV1

NV1S

(A309)

přesun <<

KROUŽKOVÁ Silvie

z 9.hod

 

8.hod

EK

 

(B206)

změna

PŘIBYLOVÁ Lenka

 
 

9.hod

RV1

RV1S

(B214)

změna

SMORÁDKOVÁ Renata

 
 

9.hod

NV1

NV1S

 

přesun >>

 

na 7.hod

DL4

1.hod

LT

 

(A308)

změna

JELÍNEK Radek

 
 

2.hod

AJ

 

(A313)

navíc

ŠOLC Jan

 
 

3.hod

EV

 

(A308)

změna

ČERVENKOVÁ Lenka

 
 

4.hod

AJ

 

(A313)

navíc

ŠOLC Jan

 
 

5.hod

AJ

 

(A313)

navíc

ŠOLC Jan

 
 

7.hod

LDP

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 
 

8.hod

LDP

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 
 

9.hod

LZS

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 
 

10.hod

LZS

 

(A308)

změna

BURGR Richard

 

DG1

1.hod

AVT

 

(B116)

supluje

NĚMEČEK Martin

(Fo)

 

2.hod

AH1

 

(B214)

supluje

AUERSPERGER Bohumil

(Fo)

 

3.hod

AVT

 

(B116)

supluje

BALAŽÍK Jan

(Vs)

 

4.hod

AH1

 

(B214)

přesun <<

LORMAN Tomáš

z 6.hod

 

5.hod

AH1

 

(B214)

navíc

LORMAN Tomáš

 
 

6.hod

AH1

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

EPO

   

přesun >>

 

na 23.4. (Po) 9.hod

 

8.hod

EPO

   

přesun >>

 

na 9.4. 9.hod

DG2

5.hod

KSV

 

(A315)

změna

KRÁLÍČEK Petr

 
 

6.hod

KSV

 

(A315)

změna

KRÁLÍČEK Petr

 

DG3

1.hod

SAP

   

odpadá

 

(Vs)

 

4.hod

AH1

AH1P

(A314)

přesun <<

PÁRALOVÁ Pavlína

z (26.3. 3.hod)

DLO1

1.hod

NV1

NV1H

 

odpadá

 

(Hí)

 

1.hod

AH2

AH2Z

 

odpadá

 

(Zá)

 

2.hod

AH1

NV2H

(A311)

spojí

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

(Hí)

 

3.hod

DZE

 

(B218)

supluje

HOSPODARZ Petr

(Ro)

DLO2

3.hod

OPČ

   

odpadá

 

(Mc)

 

Zpracováno v systému Bakaláři