Suplování:   Středa 16.5.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

DS4

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DŽ3

     

EX

EX

EX

EX

EX

EX

           

DMŽ4

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DPE4

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DZ4

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DL4

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

St V

DG3

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

DLO3

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

OPX

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BAJER Radek

           

..

-

..

-

         

BALAŽÍK Jan

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

DAVÍDKOVÁ Lenka

-

-

-

-

-

-

                 

HOSPODARZ Petr

-

-

..

..

..

-

..

..

             

JOZOVÁ Mária

             

..

             

KAPALÍN Jan

               

>>

           

KOČÍ Jaroslav

-

My

My

My

My

My

My

               

KUBEC Václav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

LORMAN Tomáš

 

..

                         

LOUDA Zdeněk

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

MINÁKOVÁ Irina

 

Bt

Au

                       

ŠMÍDOVÁ Dagmar

     

-

-

-

..

-

..

           

VESECKÝ Jindřich

..

..

..

..

..

Bt

Krá

Krá

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A102

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

OBS

A108

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

A109

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

A315

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

B105

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

B217

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

B306

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

2.hod

spojeno (Mi)

AH1

DZ3 (AH2M)

(B303)

 

BARTOŠ Lubomír

1.hod

supl. (Mi)

AH2

DC2 (AH2M)

(A110)

 
 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

před 1. hodinou dohled A2

 

BARTOŠOVÁ Naděžda

1.hod

Suplovací pohotovost

 

ČERVENKOVÁ Lenka

1.hod

přesun <<

EV

DMŽ2

(A113)

z 18.5. 5.hod

 

1.hod

přesun >>

ON

DMŽ2

 

na 10.5. 4.hod

 

5.hod

přesun <<

EV

DZ3

(B303)

z 15.5. 4.hod

EHLOVÁ Ivana

1.hod

změna

ET

DP2

(B116)

 
 

2.hod

změna

ET

DP2

(B116)

 
 

6.hod

přesun <<

TD

E1

(B104)

z 6.hod

 

před 4. hodinou dohled B1

 

FAJT Vladimír

7.hod

změna

LT

DL3

(A110)

 
 

8.hod

změna

LT

DL3

(A110)

 

FLEISCHMAN Petr

8.hod

přesun <<

LOG

DG2

(A309)

z 9.hod

 

9.hod

přesun <<

LOG

DG2

(A309)

z 8.hod

FOHL Zdeněk

1.hod

přesun >>

DGV

DG1

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

DGV

DG1

(A313)

z 1.hod

HARWOT Lubomír

5.hod

odpadá

ZT1

DPE4 (E)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

ZT1

DPE4 (E)

 

Studijní volno

 

před 7., 8. hodinou dohled B1

 

HOFMANOVÁ Hana

2.hod

změna

MAT

DL3

(A110)

 
 

3.hod

změna

MAT

DL3

(A212)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

DL4

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

MAT

DZ4

 

Studijní volno

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

10.hod

navíc

NV1

DC2 (NV1H)

(mim)

 
 

11.hod

navíc

NV1

DC2 (NV1H)

(mim)

 
 

před 8. hodinou dohled B2

 

HRADCOVÁ Lenka

2.hod

odpadá

KČJ

DPE4

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

EV

DZ4

 

Studijní volno

HRADEC Vít

1.hod

odpadá

AH2

DZ4 (AH2H)

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

AH2

DZ4 (AH2H)

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

AH1

DPE4

 

Studijní volno

 

5.hod

změna

AH1

DL3 (AH1H)

(A105)

 
 

6.hod

změna

AH2

DL3 (AH2H)

(A105)

 

JOZOVÁ Mária

2.hod

přesun <<

PŘP

DLO1

(A311)

z 17.5. 2.hod

KAPALÍN Jan

2.hod

přesun <<

IKT

DLO2

(B104)

z 2.hod

 

6.hod

přesun <<

DAP

D1D

(A210)

z 8.hod

KAUFMAN Rostislav

1.hod

odpadá

MAT

DMŽ4

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

MAT

DŽ3

 

Exkurze

KOS Jiří

před 8. hodinou dohled A2

 

KOUBLE Jiří

1.hod

odpadá

ŘMV

DP3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ŘMV

DP3

 

zrušeno

 

13.hod

odpadá

ŘMV

DP3

 

zrušeno

KRÁLÍČEK Petr

3.hod

přesun >>

KSV

DG1

 

na 15.5. 3.hod

 

4.hod

přesun >>

KSV

DG1

 

na 15.5. 4.hod

 

5.hod

odpadá

OPV

DPE4 (DP)

 

Studijní volno

 

6.hod

supl. (Vs)

KSV

DG2

(A301)

 
 

7.hod

supl. (Vs)

KSV

DG2

(A301)

 
 

před 6. hodinou dohled A1

 

KREJČOVÁ Eva

3.hod

odpadá

MAT

DPE4

 

Studijní volno

KULÍŠKOVÁ Jarmila

1.hod

odpadá

INF

DS4

 

Studijní volno

KYNDLOVÁ Tereza

4.hod

přesun <<

AH1

DP2 (AH1K)

(A208)

z 4.hod

LANDOVÁ Michaela

6.hod

přesun <<

EPO

DG1

(B116)

z 14.5. 7.hod

 

6.hod

přesun >>

EK

DZ3

 

na 15.5. 6.hod

 

9.hod

přesun <<

EPO

DG1

(mim)

z 14.5. 8.hod

LORMAN Tomáš

2.hod

odpadá

AH1

DZ4 (AH1L)

 

Studijní volno

 

4.hod

přesun <<

AH1

DG1

(A314)

z 6.hod

 

5.hod

přesun <<

AH1

DG1

(A314)

z 5.hod

 

6.hod

přesun >>

AH1

DG1

 

na 4.hod

MARKOVÁ Soňa

před 9. hodinou dohled B1

 

MAYER Miroslav

1.hod

supl. (Kí)

PX

D1A (PX2K)

(DC2)

 
 

2.hod

supl. (Kí)

PX

D1A (PX2K)

(DC2)

 
 

3.hod

supl. (Kí)

PX

D1A (PX2K)

(DC2)

 
 

4.hod

supl. (Kí)

PX

D1B (PX2K)

(DC2)

 
 

5.hod

supl. (Kí)

PX

D1B (PX2K)

(DC2)

 
 

6.hod

supl. (Kí)

PX

D1B (PX2K)

(DC2)

 

MERVART Michal

8.hod

navíc

OTD

DLO2

(A310)

 
 

9.hod

navíc

OTD

DLO2

(A310)

 
 

10.hod

navíc

OTD

DLO2

(A310)

 

MINÁKOVÁ Irina

5.hod

odpadá

AH1

DMŽ4 (AH1M)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

AH1

DS4

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

AH1

DS4

 

Studijní volno

MYSÍK Petr

8.hod

odpadá

FF1

DL4 (FF1M)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

FF1

DL4 (FF1M)

 

Studijní volno

 

10.hod

odpadá

FF1

DL4 (FF1M)

 

Studijní volno

NĚMEČEK Martin

1.hod

odpadá

SV

DPE4 (DP)

 

Studijní volno

PŘIBYLOVÁ Lenka

4.hod

změna

EK

DL3

(A105)

 
 

6.hod

odpadá

EK

DMŽ4 (DM)

 

Studijní volno

ROMBALDOVÁ Marta

2.hod

přesun >>

OPČ

DLO1

 

na 15.5. 7.hod

 

3.hod

odpadá

LOG

DZ4

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

EK

DŽ3

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

LOG

DL4

 

Studijní volno

RYBA Petr

6.hod

přesun <<

MT

E2

(B206)

z 18.5. 1.hod

 

před 6. hodinou dohled B2

 

ŠOLC Jan

2.hod

odpadá

AH1

DL4 (AH1Š)

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

AH1

DL4 (AH1Š)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

AH2

DMŽ4 (AH2Š)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

AH1

DL4 (AH1Š)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

AH2

DL4 (AH2Š)

 

Studijní volno

TŮMA Jan

8.hod

odpadá

FF2

DL4 (FF2T)

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

FF2

DL4 (FF2T)

 

Studijní volno

 

10.hod

odpadá

FF2

DL4 (FF2T)

 

Studijní volno

TŮMA Pavel

2.hod

odpadá

FF

DS4

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

FF

DS4

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

FF

DS4

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

SDP

DS4

 

Studijní volno

VACHTL Josef

8.hod

odpadá

CE1

DZ4

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

CE1

DZ4

 

Studijní volno

ZÍKA Karel

2.hod

odpadá

MD

DMŽ4 (DM)

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

MD

DMŽ4 (DM)

 

Studijní volno

Změny v rozvrzích tříd:

D1A

1.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

 

2.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

 

3.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

D1B

4.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

 

5.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

 

6.hod

PX

PX2K

(DC2)

supluje

MAYER Miroslav

(Kí)

D1D

6.hod

DAP

 

(A210)

přesun <<

KAPALÍN Jan

z 8.hod

 

8.hod

DAP

   

přesun >>

 

na 6.hod

DC2

1.hod

AH2

AH2M

(A110)

supluje

BARTOŠ Lubomír

(Mi)

 

10.hod

NV1

NV1H

(mim)

navíc

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

 
 

11.hod

NV1

NV1H

(mim)

navíc

HORNÍKOVÁ, DiS. Radana

 

DMŽ2

1.hod

EV

 

(A113)

přesun <<

ČERVENKOVÁ Lenka

z 18.5. (Pá) 5.hod

E1

6.hod

TD

 

(B104)

přesun <<

EHLOVÁ Ivana

z 6.hod

E2

6.hod

MT

 

(B206)

přesun <<

RYBA Petr

z 18.5. (Pá) 1.hod

 

7.hod

INF

   

odpadá

 

(Bí)

 

8.hod

INF

   

odpadá

 

(Bí)

 

9.hod

TH

   

odpadá

 

(Bí)

DP2

1.hod

ET

 

(B116)

změna

EHLOVÁ Ivana

 
 

2.hod

ET

 

(B116)

změna

EHLOVÁ Ivana

 
 

4.hod

AH1

AH1K

(A208)

přesun <<

KYNDLOVÁ Tereza

z 4.hod

DP3

1.hod

ŘMV

   

odpadá

 

(Kl)

 

2.hod

ŘMV

   

odpadá

 

(Kl)

 

13.hod

ŘMV

   

odpadá

 

(Kl)

DZ2

9.hod

TH

   

odpadá

 

(Lá)

DZ3

2.hod

AH1

AH2M

(B303)

spojí

AUERSPERGER Bohumil

(Mi)

 

5.hod

EV

 

(B303)

přesun <<

ČERVENKOVÁ Lenka

z 15.5. (Út) 4.hod

 

6.hod

EK

   

přesun >>

 

na 15.5. (Út) 6.hod

DL3

2.hod

MAT

 

(A110)

změna

HOFMANOVÁ Hana

 
 

3.hod

MAT

 

(A212)

změna

HOFMANOVÁ Hana

 
 

4.hod

EK

 

(A105)

změna

PŘIBYLOVÁ Lenka

 
 

5.hod

AH1

AH1H

(A105)

změna

HRADEC Vít

 
 

6.hod

AH2

AH2H

(A105)

změna

HRADEC Vít

 
 

7.hod

LT

 

(A110)

změna

FAJT Vladimír

 
 

8.hod

LT

 

(A110)

změna

FAJT Vladimír

 

DG1

1.hod

DGV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

DGV

 

(A313)

přesun <<

FOHL Zdeněk

z 1.hod

 

4.hod

AH1

 

(A314)

přesun <<

LORMAN Tomáš

z 6.hod

 

5.hod

AH1

 

(A314)

přesun <<

LORMAN Tomáš

z 5.hod

 

6.hod

EPO

 

(B116)

přesun <<

LANDOVÁ Michaela

z 14.5. (Po) 7.hod

 

9.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

LANDOVÁ Michaela

z 14.5. (Po) 8.hod

DG2

0.hod

DGM

   

odpadá

 

(Vs)

 

1.hod

DGM

   

odpadá

 

(Vs)

 

2.hod

DGM

   

odpadá

 

(Vs)

 

3.hod

DGM

   

odpadá

 

(Vs)

 

4.hod

DGM

   

odpadá

 

(Vs)

 

6.hod

KSV

 

(A301)

supluje

KRÁLÍČEK Petr

(Vs)

 

7.hod

KSV

 

(A301)

supluje

KRÁLÍČEK Petr

(Vs)

 

8.hod

LOG

 

(A309)

přesun <<

FLEISCHMAN Petr

z 9.hod

 

9.hod

LOG

 

(A309)

přesun <<

FLEISCHMAN Petr

z 8.hod

DLO1

2.hod

PŘP

 

(A311)

přesun <<

JOZOVÁ Mária

z 17.5. (Čt) 2.hod

DLO2

2.hod

IKT

 

(B104)

přesun <<

KAPALÍN Jan

z 2.hod

 

8.hod

OTD

 

(A310)

navíc

MERVART Michal

 
 

9.hod

OTD

 

(A310)

navíc

MERVART Michal

 
 

10.hod

OTD

 

(A310)

navíc

MERVART Michal

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři