Učitelský sbor

Mgr. Androníková Renata Zkratka: An 236 075 606
  Místnost: B216 andronikova@spsdmasna.cz
 
Ing. Bajer Radek Zkratka: Bj 236 075 608
  Místnost: B212 bajer@spsdmasna.cz
 
Mgr. Balažík Jan Zkratka: 236 075 602
  Místnost: B101 balazik@spsdmasna.cz
 
Mgr. Balling Adam Zkratka: Ba 236 075 632
  Místnost: A312 balling@spsdmasna.cz
 
Mgr. Bc. Bernášková Chňupová Soňa Zkratka: Chň 236 075 634
  Místnost: A307b chnupova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Bíža Martin Zkratka: 236 075 637
  Místnost: A004 biza@spsdmasna.cz
 
Mgr. Brožková Martina Zkratka: Bk
  Místnost: B219 brozkova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Burešová Kateřina Zkratka: Bu 236 075 613
  Místnost: A107 buresova@spsdmasna.cz
 
Ing. Burgr Richard Zkratka: Bg 236 075 618
  Místnost: A104 burgr@spsdmasna.cz
 
Mgr. Červenková Lenka Zkratka: Čr 236 075 612
  Místnost: A302 cervenkova@spsdmasna.cz
 
Ing. Chlumecký Jaroslav, Ph.D. Zkratka: Chj 236 075 621
  Místnost: Sborovna chlumecky@spsdmasna.cz
 
Bc. Chlup Martin Zkratka: Chm 236 075 621
  Místnost: Sborovna chlup@spsdmasna.cz
 
Ing. Chytil Tomáš, MBA Zkratka: Chy 236 075 644
  Místnost: B309 chytilt@spsdmasna.cz
 
Ing. Davídková Lenka Zkratka: Dk 236 075 608
  Místnost: B212 davidkova@spsdmasna.cz
 
Dimitrov Denis Zkratka: Di 236 075 606
  Místnost: B216 dimitrov@spsdmasna.cz
 
Ing. Egert Petr Zkratka: Eg 236 075 618
  Místnost: A104 egert@spsdmasna.cz
 
Ing. Fic Jaroslav Zkratka: Fi 236 075 639
  Místnost: A111 fic@spsdmasna.cz
 
Ing. Mgr. Fleischman Petr Zkratka: Fl 236 075 616
  Místnost: A305 fleischman@spsdmasna.cz
 
Ing. Fohl Zdeněk Zkratka: Fo 236 075 617
  Místnost: A306 fohl@spsdmasna.cz
 
Mgr. Fojtová Lenka Zkratka: Fj 236 075 644
  Místnost: B302 fojtova@spsdmasna.cz
 
Ing. Froněk Jan, Ph.D. Zkratka: Fr 236 075 608
  Místnost: B212 fronek@spsdmasna.cz
 
Hanák Přemysl Zkratka: Hn 236 075 621
  Místnost: Sborovna hanak@spsdmasna.cz
 
Mgr. Hančin Marek Zkratka: 236 075 620
  Místnost: A307a hancin@spsdmasna.cz
 
Bc. Hanetšlegerová Šárka Zkratka: 236 075 613
  Místnost: A107 hanetslegerova@spsdmasna.cz
 
Ing. Harwot Lubomír, CSc. Zkratka: Hw 236 075 609
  Místnost: B203 harwot@spsdmasna.cz
 
Ing. Hauerová Marie Zkratka: Ha 236 075 618
  Místnost: A104 hauerova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Horník Vlastimil Zkratka: 236 075 607
  Místnost: B213 hornik@spsdmasna.cz
 
Mgr. Horníková Radana Zkratka: Ho 236 075 607
  Místnost: B213 hornikova@spsdmasna.cz
 
Ing. Hospodarz Petr Zkratka: Hd 236 075 610
  Místnost: B220 hospodarz@spsdmasna.cz
 
Mgr. Hradec Vít Zkratka: Hc 236 075 638
  Místnost: A103 hradec@spsdmasna.cz
 
PhDr. Hřebíková Zuzana Zkratka: Hb 236 075 612
  Místnost: A302 hrebikova@spsdmasna.cz
 
Ing. Ineman Josef Zkratka: In 236 075 627, 236 075 628
  Místnost: A206 ineman@spsdmasna.cz
 
Ing. Bc. Jelínek Radek Zkratka: Je 236 075 618
  Místnost: A104 jelinek@spsdmasna.cz
 
Ing. Jozová Mária Zkratka: Jz 236 075 624
  Místnost: A303 jozova@spsdmasna.cz
 
Ing. Kácovský Jaroslav Zkratka: 236 075 602
  Místnost: B101 kacovsky@spsdmasna.cz
 
Ing. Kapalín Jan Zkratka: Kp 236 075 608
  Místnost: B212 kapalin@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Kaufman Rostislav Zkratka: Kf 236 075 609
  Místnost: B203 kaufman@spsdmasna.cz
 
Mgr. Klingerová Lada Zkratka: Kl 236 075 606
  Místnost: B216 klingerova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kos Jiří Zkratka: Ks 236 075 602
  Místnost: B101 kos@spsdmasna.cz
 
Ing. Bc. Koubek David Zkratka: Ke 236 075 602
  Místnost: B101 koubek@spsdmasna.cz
 
Ing. Kovařík Karel Zkratka: Ko 236 075 609
  Místnost: B203 kovarik@spsdmasna.cz
 
Ing. Králíček Petr Zkratka: Krá 236075 617
  Místnost: A306 kralicek@spsdmasna.cz
 
Krejčí Benjamin, DiS. Zkratka: Krb 236 075 617
  Místnost: A306 krejcib@spsdmasna.cz
 
Ing. Krejčí Kamil Zkratka: Krk 236 075 606
  Místnost: B216 krejci@spsdmasna.cz
 
Mgr. Krejčová Eva Zkratka: 236 075 612
  Místnost: A302 krejcova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Krejčová Kristýna Zkratka: Kj 236 075 644
  Místnost: B302 krejcovak@spsdmasna.cz
 
Mgr. Křivský Jan Zkratka: 236 075 620
  Místnost: A307a krivsky@spsdmasna.cz
 
RNDr. Křížková Miroslava Zkratka: 236 075 614
  Místnost: A304 krizkova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kroužková Silvie Zkratka: Kv 236 075 634
  Místnost: A307b krouzkova@spsdmasna.cz
 
Ing. Kubec Václav Zkratka: Kc 236 075 621
  Místnost: Sborovna kubec@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kulíšková Jarmila Zkratka: Ku 236 075 602
  Místnost: B101 kuliskova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kunová Veronika Zkratka: 236 075 632
  Místnost: A312 kunova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kyndlová Tereza Zkratka: Ky 236 075 620
  Místnost: A307a kyndlova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Lorman Tomáš Zkratka: Lo 236 075 626
  Místnost: A202 lorman@spsdmasna.cz
 
Ing. Marková Soňa Zkratka: Mk 236 075 616
  Místnost: A305 markova@spsdmasna.cz
 
Ing. Maršálková Zárubová Ivana Zkratka: Zu 236 075 614
  Místnost: A304 zarubova@spsdmasna.cz
 
Ing. Moravcová Lenka, Ph.D. Zkratka: Mc 236 075 615
  Místnost: A205 moravcova@spsdmasna.cz
 
Bc. Mysík Petr Zkratka: Mys 236 075 618
  Místnost: A104 mysik@spsdmasna.cz
 
Ing. Němeček Martin, Ph.D. Zkratka: 236 075 617
  Místnost: A306 nemecek@spsdmasna.cz
 
Ing. Páralová Pavlína Zkratka: 236 075 634
  Místnost: A307b paralova@spsdmasna.cz
 
Bc. Pivoňka David Zkratka: Pi 236 075 621
  Místnost: Sborovna pivonka@spsdmasna.cz
 
Ing. Pospíšilová Jana Zkratka: Po 236 075 644
  Místnost: B309 pospisilova@spsdmasna.cz
 
Ing. Přibylová Lenka Zkratka: 236 075 624
  Místnost: B212 pribylova@spsdmasna.cz
 
Ing. Říha Jan Zkratka: Ří 236 075 618
  Místnost: A104 riha@spsdmasna.cz
 
Ing. Rombaldová Marta Zkratka: Ro 236 075 624
  Místnost: A303 rombaldova@spsdmasna.cz
 
Ing. Ryba Petr Zkratka: Ry 236 075 609
  Místnost: B203 ryba@spsdmasna.cz
 
Mgr. Šindelář Martin Zkratka: Ši 236 075 617
  Místnost: A306 sindelar@spsdmasna.cz
 
Ing. Šmídová Dagmar Zkratka: Šm 236 075 608
  Místnost: B212 smidova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Smorádková Renata Zkratka: Sm 236 075 634
  Místnost: A307b smoradkova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Šolc Jan Zkratka: Šo 236 075 634
  Místnost: A307b solc@spsdmasna.cz
 
Mgr. Soukupová Lenka Zkratka: So 236 075 632
  Místnost: A312 soukupova@spsdmasna.cz
 
PhDr. Stockinger Marek Zkratka: St 236 075 637
  Místnost: A004 stockinger@spsdmasna.cz
 
Ing. Šváb Otomar Zkratka: Šb 236 075 609
  Místnost: B203 svab@spsdmasna.cz
 
Bc. Sýkorová Klára Zkratka: 236 075 621
  Místnost: Sborovna sykorova@spsdmasna.cz
 
Ing. Tříska Luboš Zkratka: Tři 236 075 624
  Místnost: A303 triska@spsdmasna.cz
 
Ing. Tůma Jan Zkratka: Tj 236 075 618
  Místnost: A104 tumaj@spsdmasna.cz
 
Mgr. Valenta Ondřej Zkratka: Va 236 075 637
  Místnost: A004 valenta@spsdmasna.cz
 
JUDr. Bc. Vaňková Eva Zkratka: 236 075 621
  Místnost: Sborovna vankova@spsdmasna.cz
 
Ing. Vesecký Jindřich Zkratka: Vs 236 075 617
  Místnost: A306 veseckyj@spsdmasna.cz
 
Mgr. Vondráčková Jitka Zkratka: Vo 236 075 637
  Místnost: A004 vondrackova@spsdmasna.cz
 
Wűnsch Lukas Zkratka: 236 075 618
  Místnost: A104 wunsch@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Zálešáková Jaroslava Zkratka: 236 075 620
  Místnost: A307a zalesakova@spsdmasna.cz
 
Zeiner Lukáš Zkratka: Ze 236 075 618
  Místnost: A104 zeiner@spsdmasna.cz
 
Ing. Zíka Karel Zkratka: 236 075 626
  Místnost: A202 zika@spsdmasna.cz